Сьогодні 19 вересня 2024 р.

ТМ. Чорноморець – Нива В (Д3) 4:2. Другий голепад від «моряків»

У середу, 15 лютого, на своїй заміській базі в Совіньйоні одеський «Чорноморець» провів товариський матч із вінницькою «Нивою», повідомляє фейсбук клубу.

У грі з представником Другої ліги національного чемпіонату одесити в другому поспіль контрольному поєдинку здолали суперника з рахунком 4:2.

Початок гри проти вінницької «Ниви» повністю залишився за господарями. Вже на четвертій хвилині Дмитро Юсов отримав передачу з глибини поля, вийшов на ударну позицію і розстріляв ворота суперників. До перерви були моменти у того ж Юсова та Штогріна. Голкіпер «моряків» Дмитро Непогодов натомість весь перший тайм був майже без роботи.

Все, що одесити не забили в першому таймі, було підопічними Романа Григорчука реалізовано після перерви.

Спочатку Даниїл Алефіренко змістився з правого флангу в центр і невідпорно пробив в дальній кут – 2:0. Це вже другий гол Даниїла під час зимових зборів. Алефіренко забив на 60-й хвилині, а вже через 12 хвилин рахунок був 4:0. Це Максим Войтіховський двічі забив після подач Максима Білого з кутової позначки. Спочатку влучний удар головою, а потім вдалі дії форварда на добиванні.

Ще через п’ять хвилин рахунок вже був 4:2. Гостям вдалося провести результативну атаку правим флангом – вже в порожні ворота забив Швець. А остаточний рахунок встановив Кольцов, який з метрів 20-ті влучив в дальній верхній кут воріт Варакути.

Товариський матч

ЧОРНОМОРЕЦЬ – НИВА Вінниця – 4:2
Голи: Юсов (4), Алефіренко (60), Войтіховський (64, 72) – Швець (74), Кольцов (75).
Чорноморець: 12 Непогодов (1 Варакута, 66), 13 Гучек (29 Білий, 46), 3 Єрмаков (33 Селін, 46), 79 Салюк (31 Черткоєв, 66), 9 Путря (капітан) (19 Алефіренко, 46), 13 Васильєв (8 Задоя, 46), 77 Кузик (89 Політило, 46), 10 Наумець (20 Гладкий, 66), 39 Бадібанга (45 Брагару, 46), 11 Штогрін (27 Плакса, 66), 17 Юсов (25 Войтіховський, 46).
Тренер – Роман Григорчук.
Нива: 1 Попович, 3 Лотоцький, 13 Євтіхов, 77 Грачов, 23 Борячук (капітан) (7 Астаф`ев, 70), 8 Кольцов, 20 Шевчук (5 Гончар, 78), 29 Орнат (17 Жуков, 46), 70 Швець (19 Ненич, 78), 21 Панасюк (11 Страшкевич, 46), 10 Загорулько (99 Костюк, 70).
Запасні: 33 Мороз, 22 Чухно.