Сьогодні 17 червня 2026 р.

Підсилення в тренерському штабі «Олександрії»

До тренерського штабу Кирила Нестеренка в «Олександрії» доєднався ще один фахівець. Допомагати у підготовці команди буде тренер Вадим Мілько.

Вадим є вихованцем миколаївського футболу. Колишній футболіст. Виступав за клуби: «Динамо» (Київ), «Харків», «Зоря» (Луганськ), «Верес» (Рівне), «Колос» (Ковалівка). Екс-гравець молодіжних збірних України: U-17, U 19 та U-21. По завершенню футбольної кар’єри в якості гравця, перейшов на тренерську роботу. Був тренером ковалівського «Колосу».

3 жовтня 2025 15:39







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Знайомимося з новачком Динамо. Як тренується Ілля Ольховий

 

16 червня 2026 23:36

Перше тренування Динамо в Австрії

 

15 червня 2026 23:26

Динамо – в Австрії. Початок літнього збору

 

15 червня 2026 19:33