Сьогодні 19 лютого 2026 р.

Ван Леувен: «Ми отримали достатньо інформації, щоб працювати над нею в найближчі дні»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Патрік ван Леувен - про перший контрольний матч на зимових зборах в Іспанії 2026 проти данського «Мідтьюлланна» (0:3).

Патрік, як ви прокоментуєте перший матч у новому році?
 – Вважаю, що ми добре виконали роботу. Плідно працювали протягом останніх п’яти днів. Команда якісно підготувалася до цього матчу. Ми знали, що зустрінемося з суперником, який вирізняється високою швидкістю та фізичною потужністю. Саме це сьогодні і побачили на полі. Загалом нашою метою в поєдинку було продовжувати набирати ігрову форму, повернутися до матчевого ритму та зрозуміти, на якому етапі зараз перебуваємо. Думаю, ми отримали достатньо інформації, щоб працювати над нею в найближчі дні.

– Які висновки можете зробити одразу після гри, по гарячих слідах? Можливо, на щось звернули увагу відразу.
– Ми хотіли, щоб команда діяла єдиним цілим, не боялася грати у футбол і сміливо брала ініціативу на себе. Щоб гравці використовували ті можливості, які бачили на полі. Саме це і намагалися робити після перших десяти хвилин. Деякі моменти вийшли добре, деякі – не зовсім, але ми побачили рішення гравців, з якими можемо працювати – як позитивні, так і ті, що потребують корекції.

Кожні кілька хвилин ми випускали на поле гравців з команди U-19, а згодом і хлопців з U-17. Вони добре себе проявили: не боялися, сміливо вступали в боротьбу, використовували свою швидкість і футбольні якості. Було приємно бачити, як молоді гравці протистоять більш дорослим і досвідченим виконавцям.

17 січня 2026 10:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Усі голи Динамо на турецьких зборах-2026

 

16 лютого 2026 17:20

Найкращі голи Динамо на зборах. Зіграність Буяльського та Ярмоленка, шалені удари Бражка

 

15 лютого 2026 16:45

ТМ. Динамо – РФШ (Латвія). Огляд матчу

 

14 лютого 2026 12:30