Сьогодні 27 червня 2026 р.

Мехмеди: «Блохин – классный мужик»

Гравець київського «Динамо» Адмір Мехмеді з позитивного боку охарактеризував головного тренера команди Олега Блохіна.

«Блохін – дуже класний мужик, – сказав швейцарець, який останнім часом частіше потрапляє до основного складу киян. – Після Олімпіади я в деякій мірі втратив зіграність з командою і зараз, нарешті, повертаюсь до гри. Тепер треба продовжувати працювати».

Також півзахисник розповів про те, як футболісти «Динамо» привітали наставника команди з днем народження.

«Ми подарували йому футболку з 60-м номером», – цитує Мехмеді blick.ch.

9 листопада 2012 08:07







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00