Сьогодні 17 червня 2026 р.

Буртник – гравець «Динамо»

23-річний захисник Василь Буртник став гравцем київського «Динамо».

Орендна угода з футболістом, який раніше виступав за тернопільську «Ниву», розрахована на один рік.

Додамо, що минулого сезону Буртник виступав за івано-франківську «Реверу 1908» з Другої ліги (17 матчів у всіх турнірах), а перед початком нинішнього підписав контракт із тернопільською «Нивою», що виступає в Першій лізі України (5 матчів у всіх турнірах).

2 вересня 2025 16:30







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Знайомимося з новачком Динамо. Як тренується Ілля Ольховий

 

16 червня 2026 23:36

Перше тренування Динамо в Австрії

 

15 червня 2026 23:26

Динамо – в Австрії. Початок літнього збору

 

15 червня 2026 19:33