Сьогодні 19 вересня 2024 р.

ТМ. Зоря – Желєзнічар (Сербія) 4:1. Не залишили жодних шансів

На сьогодні було заплановано два фінальних спаринги луганської «Зорі» на турецькому зборі. Ранковий товариський матч «чорно-білі» вже провели, а суперником виступив сербський «Желєзнічар».

На 33-й хвилині рахунок було відкрито. Гарний розіграш стандарту, подача, удар Ахмеда Алібекова, гол і попереду «Зоря». Результативну передачу на свій рахунок записав Максим Хлань. Проте за кілька секунд до свистка на перерву суперник відновив паритет у матчі. 1:1 після першого тайму.

На 61-й хвилині ми знову вийшли уперед. Бездоганна комбінація «Зорі» завершилася таким же ударом Абдулли Абдуллаєва – 2:1. А через дві хвилини Ахмед Алібеков оформив дубль, а Максим Хлань записав на свій рахунок другий асист.

68-ма хвилина і рахунок став розгромним. Цього разу до атаки підключився Денис Нагнойний і не залишив жодних шансів голкіперу – 4:1.

Отже, за підсумками ранкового спарингу з «Желєзнічаром» маємо впевнену перемогу «Зорі» з рахунком 4:1. Вже о 16:30 підопічних Віктора Скрипника очікує зустріч з «Буньодкором».

ЗОРЯ – ЖЕЛЄЗНІЧАР (Сербія) – 4:1
Алібеков (33, 63), Абдуллаєв (61), Нагнойний (68) – ? (44).
Зоря: Антон Жилкін (Олександр Сапутін, 46), Абдулла Абдуллаєв, Даниїл Алефіренко, Ахмед Алібеков, Назар Байрук, Валерій Дубко, Максим Хлань, Денис Нагнойний, Даніл Скорко (Юрій Тлумак, 46), Максим Сміян (Владислав Кочергін, 81). Ігор Снурніцин.

16 лютого 2022 13:29