Сьогодні 28 червня 2026 р.

Редушко продовжив контракт із «Динамо»

Півзахисник «Динамо» Богдан Редушко підписав новий продовжив контракт із клубом. Термін дії угоди - до 31 грудня 2030 року.

Богдан розпочав свою футбольну кар’єру в СДЮШОР «Прикарпаття» в рідному Івано-Франківську і невдовзі приєднався до динамівської академії.

Наприкінці лютого 2024 року дебютував за «Динамо» U19 у матчі національної першості проти харківського «Металіста 1925». Редушко став важливим гравцем чемпіонської команди «Динамо» U19 у сезоні 2024/2025, відзначившись 9 голами та 13 асистами.

В грудні 2025 року Богдан дебютував за першу команду «Динамо» в поєдинку 14-го туру Української Прем’єр-Ліги проти СК «Полтава». Вже за дві хвилини перебування на футбольному полі він віддав першу результативну передачу на дорослому рівні, чим зарекомендував себе з найкращого боку.

5 лютого 2026 13:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00