Сьогодні 27 червня 2026 р.

Рябоконь: «Багато уваги приділяли стандартам і могли навіть виривати перемогу після штрафного»

У п’ятницю, 5-го червня, у першому матчі плей-оф за право участі в УПЛ наступного сезону зустрічалися Олександрія та Лівий Берег. Гра завершилася внічию – 1:1. Своїми враженнями від гри поділився головний тренер столичної команди Олександр Рябоконь.

– Це були два різних тайми. У першій половині зустрічі багато чого у нашої команди не виходило, але після перерви змогли досягнути суттєвого прогресу у грі. Вважаю, що після перерви ми домінували, але, на жаль, вирвати перемогу не змогли. Можливо, на таку гру у першому таймі вплинуло хвилювання. Також варто відзначити гравців, які відразу після перерви вийшли на заміну. Назар Волошин та Назарій Воробчак дуже вдало увійшли у гру. Багато уваги приділяли стандартним положенням і могли навіть виривати перемогу після розіграшу штрафного. Зараз треба відновитися і дуже якісно підготуватися до вирішального матчу, – резюмував Рябоконь.

5 червня 2026 22:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10