Анхель Торрес: «Особливий день для мене»
Для півзахисника «Динамо» Анхеля Торреса виїзний матч з «Епіцентром» став особливим, адже у цій грі він дебютував за «біло-синіх». Після матчу він поділився враженнями від впевненої перемоги киян з рахунком 4:1:
– Насамперед, я дуже щасливий, що команда перемогла, радий за усіх хлопців. Також задоволений, що дебютував за «Динамо» у цьому матчі. Це особливий день для мене.
– Чи знали, що вийдете на заміну на початку другого тайму, та які настанови вам давав тренер?
– Що я маю робити, тренер казав мені ще раніше, він розмовляв зі мною на тренуванні. А коли виходив на заміну, наставник сказав про стратегію на другий тайм та деталі того, як саме я маю діяти.
– Ви провели на полі увесь другий тайм, чи це додасть вам упевненості перед майбутніми поєдинками?
– Думаю, я добре провів ці 45 хвилин, і це, дійсно, підвищить мою впевненість та поліпшить якості, щоб надалі ще більше допомагати команді – це те, чого б мені хотілося.
– «Епіцентр» – дебютант Прем’єр-ліги нинішнього сезону. Чи ця команда створила якісь сюрпризи для вас? Чи було щось несподіване у їхніх діях?
– Я знаю, що вони вперше вийшли до вищого дивізіону, думаю, це хороша команда з сильними гравцями. Але, коли вперше потрапляєш до Прем’єр-ліги, потрібно здобувати досвід.
– Наскільки вам було важко морально готуватися до цієї гри, враховуючи невдачу у матчі з «Пафосом» у кваліфікації Ліги чемпіонів?
– Навіть після таких поразок ми маємо залишатися сильними. Так, ми не досягли результату на Кіпрі, але там важко багатьом командам – через погодні умови та інші обставини. Але, на мою думку, морально та фізично ми добре підготувалися до сьогоднішнього матчу. Йдемо поступово від гри до гри.
17 серпня 2025 13:14