Сьогодні 17 червня 2026 р.

«Динамо» підтвердило трансфер Булеци до «Олександрії»

Футбольні клуби «Динамо» й «Олександрія» домовились про трансфер 26-річного півзахисника Сергія Булеци.

Сергій – вихованець ужгородського футболу, з сезону-2015/16 опинився в системі київського «Динамо». Грав за юнацьку та молодіжну команди клубу, але у першій команді не закріпився, виступав на правах оренди за «Дніпро-1» (2019-2021), «Зорю» (2021-2022), а також польські «Заглембе» (2023-2024) та «Лехію» (2024-2025).

11 березня 2025 23:50







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Знайомимося з новачком Динамо. Як тренується Ілля Ольховий

 

16 червня 2026 23:36

Перше тренування Динамо в Австрії

 

15 червня 2026 23:26

Динамо – в Австрії. Початок літнього збору

 

15 червня 2026 19:33