Сьогодні 19 вересня 2024 р.

ТМ. Зоря – Норшеланн (Данія) 1:4. Луганці протрималися лише тайм

Луганська «Зоря» зіграла восьмий матч в рамках підготовки до другої частини сезону – цього разу суперником команди Патріка Ван Леувена був лідер чемпіонату Данії «Норшелланн».

Представник УПЛ пропустив вже на 3-й хвилині, але досить швидко зумів відігратись – відзначився Сергій Булеца. А от після перерви луганці не змогли дати відсіч супернику, який забив ще тричі. Матч завершився з рахунком 1:4 на користь «Норшелланна».

Заради справедливості зазначимо, що луганці виступали без свого основного голкіпера Дмитра Мацапури, який напередодні зазнав важкої травми та вибув до кінця сезону.

Це була четверта поразка «Зорі» під час зимових зборів. Також на рахунку «чорно-білих» три перемоги та одна нічия.

ЗОРЯ – НОРШЕЛЛАНН 1:4
Булеца (13) – Нуама (3, 67, з пенальті, 74), Фагір (70).
Зоря (стартовий склад): Сапутін, Данченко, Імереков, Батагов, Вантух, Бражко, Чурко, Кірюханцев, Мішньов, Булеца, Русин.

10 лютого 2023 12:33