Сьогодні 26 червня 2026 р.

Владою покинув «Колос», він гратиме за «Дьор»

Представник Української Прем'єр-ліги, «Колос» Ковалівка, оголосив про відхід правого захисника Стефана Владою.

Румунський футболіст продовжить кар'єру в угорському клубі «Дьор». Умови переходу гравця наразі не розголошують.

«Наш клуб дякує Стефану за співпрацю та бажає всього найкращого у подальшій ігровій карʼєрі», – написала клубна пресслужба.

Стефан приєднався до українського клубу в січні 2025 року. Загалом за команду захисник відіграв шість матчів та віддав одну гольову передачу.

3 серпня 2025 16:06







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10