Сьогодні 23 червня 2025 р.

Україна, 26-й тур. Оболонь – Карпати. Анонс

Львів'яни під керівництвом Владислава Лупашка непогано освоїли яскравий атакуючий стиль гри і цілком здатні застрибнути вище за п'яте місце. Але ж команда Сергія Шищенка останнім часом теж демонструє досить якісний футбол. Особливо на своєму полі...

ОБОЛОНЬ (Київ) – КАРПАТИ (Львів)
26 квітня, початок о 18:00
Київ, стадіон «Оболонь-Арена»
Арбітр – Назарій Дьордь (Ужгород)
Трансляція – UPL.TV

Поточна форма

У минулому матчі «пивовари» програли динамівцям у київському дербі з рахунком 0:3. Проте у двох попередніх турах підопічні Сергія Шищенка здобули дві мінімальні перемоги 1:0 (над «Інгульцем» та «Чорноморцем»)

«Карпати» у 25-му турі перемогли «Рух» з рахунком 3:1 та продовжили свою безпрограшну серію до семи матчів.

Кадрова ситуація

Після дискваліфікації знову доступний для тренерського штабу карпатівець Ян Костенко. Натомість все ще поза грою флангові захисники «левів» Андрій Булеза та Олексій Сич. Попередній матч «зелено-білих» через ушкодження пропустив Жан Педрозу.

Факти навколо матчу

– У 2025-му році «Оболонь» провела чотири матчі на домашній арені та лише одного разу поступилася («Шахтарю» 0:2). В інших трьох поєдинках «пивовари» не пропускали та двічі перемогли.

– В усіх трьох попередніх поєдинках «Карпат» та «Оболоні» брав участь Амбросій Чачуа. У складі господарів таких футболістів четверо: Руслан Черненко, Тарас Мороз, Олег Слободян та Віталій Груша.

– У складі «Оболоні» грають чотири ексфутболісти «Карпат»: Андрій Ломницький (4 матчі), Владислав Приймак (38 матчів/5 голів), Ростислав Тарануха (19 матчів/6 голів) та Денис Устименко. Останній виступав за «зелено-білих» у першому колі поточного сезону (12 матчів/1 гол).

– Раніше за КПФ «Карпати» грали нинішні «пивовари» Костянтин Бичек, Олександр Осман та Максим Грисьо.

– Карпатівець Ігор Краснопір дебютував на професійному рівні саме у складі «Оболоні». У 52 матчах за киян нападник відзначився десятьма голами.

– Владислав Лупашко та Сергій Шищенко зустрічалися на полі у якості футболістів. Сталося це у квітні 2009-го, коли ФК «Львів» Лупашка зустрічався з донецьким «Металургом», де грав Шищенко.

– У період з 2010-го по 2012-й Владислав Лупашко був гравцем «Оболоні». За «пивоварів» нинішній тренер «Карпат» провів 74 матчі та відзначився одним голом.

 

26 квітня 2025 09:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Голи Динамо у чемпіонаті України-2024/2025

 

15 червня 2025 12:14

ТОП-10. Найкращі динамівські голи травня

 

06 червня 2025 12:40

Україна, плей-оф за УПЛ. Металіст-1925 – Лівий Берег. Огляд матчу

 

01 червня 2025 18:40