Сьогодні 27 лютого 2026 р.

Україна, 18-й тур. Шахтар – Верес. Анонс матчу

Гірники крокують у ногу з ЛНЗ на чолі таблиці, відірвавшись на п’ять очок від найближчого переслідувача. Така ж сума балів відділяє від зони перехідних матчів рівнян, котрі розташовуються в середині.






«Шахтар» (Донецьк) – «Верес» (Рівне)
27 лютого, початок – о 15:30
Львів, «Арена Львів»
Головний арбітр
– Олександр Шандор (Львів)
Арбітр ВАА – Клим Заброда (Київ)
Пряма телетрансляція – UPL.TV

ШАХТАР

«Шахтар» продовжує боротьбу за чемпіонство й наразі ділить першу сходинку в турнірній таблиці УПЛ із ЛНЗ, набравши в 17 матчах 38 очок (різниця м’ячів: 45-12). Другу частину сезону команда Арди Турана розпочала минулої неділі перемогою на «Карпатами» (3:0). Головними героями тієї зустрічі стали гравці, які повернулися після піврічного відновлення від травм: буркінійський нападник Лассіна Траоре в своєму 100-му матчі за «гірників» оформив хет-трик, а бразильський вінгер Аліссон зробив два асисти.

Наразі «помаранчево-чорні» не можуть розраховувати на свого найкращого бомбардира Кауана Еліаса (11 голів і 4 асисти в сезоні), який відновлюється після ушкодження, до того ж через перебір карток прийдешню гру пропустить півзахисник донеччан Марлон Гомес.

ВЕРЕС

«Верес» після 16 турів має 5 виграшів, 6 нічиїх і 5 поразок і з 21 балом (різниця голів: 16-19) йде на дев’ятому місці в чемпіонаті України. Після поновлення сезону рівняни здобули вольову домашню перемогу над «Полтавою» (3:2), коли, поступаючись у два м’ячі в першому таймі, підопічні Олега Шандрука зуміли переломити хід гри й завдяки голам Ціпота, Харатіна та Ндукве вирвали три очки. Найрезультативнішими футболістами команди цього сезону є півзахисник Віталій Бойко та нападник Денис Ндукве (в обох – по 4 голи).

У зимове міжсезоння склад «Вереса» істотно не змінився: кілька гравців пішли вільними агентами, натомість до рівненського клубу приєдналися молоді бразильські вінгери Гільєрме Баїя та Фабрісіо, а також 22-річний португальський півзахисник Андре Гонсалвеш, орендований у «Полісся».

ІСТОРІЯ ВЗАЄМИН

В УПЛ «Шахтар» і «Верес» зустрічалися 14 разів: 10 перемог «гірників», 3 нічиї, 1 виграш рівнян. Загальна різниця м’ячів: 28-8 на користь «помаранчево-чорних».

ПОПЕРЕДНІЙ МАТЧ

17 серпня 2025 року на стадіоні «Авангард» у Рівному команди зустрілися в чемпіонаті. «Гірники» мали відчутну перевагу протягом усього поєдинку та реалізували її в два забиті м’ячі: наприкінці першого тайму Юхим Конопля відкрив рахунок, а на 62-й хвилині Вінісіус Тобіас установив остаточний результат. 2:0 – перемога донеччан.

27 лютого 2026 10:45







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Володимир Бражко та В’ячеслав Суркіс: емоції після поєдинку з Епіцентром

 

27 лютого 2026 18:25

Україна, 18-й тур. Шахтар – Верес. Огляд матчу

 

27 лютого 2026 18:20

Костюк – про розгромну перемогу над Епіцентром

 

27 лютого 2026 16:30