«Епіцентр» підписує ще одного іспанця
Слідом за Нілом Кошем, Джоном Себеріу, Хоакінеттом Сіфуентесом і Карлосом Рохасом клуб із Кам'янця-Подільського підсилився ще двома іспанцями.
Про центрального хавбека Рауля Тавареса було відомо раніше. Наразі «ТаТоТаке» інформуємо про підписання вінгера Нене. Останній клуб 23-річного шульги – «Бероє». «Епіцентру» вдалося домовитися з болгарами за безкоштовний трансфер.
Контракт з уродженцем Мадрида буде підписаний за системою 1+1.
23 червня 2026 13:08