Сьогодні 25 червня 2026 р.

«Минай» вийшов з відпустки та розпочав перший збір в Ужгороді

«Минай» розпочав перший збір в рамках підготовки до другого кола УПЛ.

«Минайці» вийшли з відпустки та почали тренуватися. Перед цим пройшли ретельний медичний огляд. Перший збір буде відбуватися в Ужгороді і триватиме 10 днів. Як розповів головний тренер «Минаю» Василь Кобін, команда буде працювати в режимі двох тренувань в день. Традиційно на першому зборі футболісти будуть спочатку підтягувати свої фізичні дані, пізніше почнуть працювати із м’ячем.

Нагадаємо, що на цьому ж тижні «Минай» зіграє свій перший товариський матч – з угорським клубом «Кішварда».

11 січня 2021 21:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00