Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Олександрія – Каспій (Казахстан) 1:1

Нічиєю завершився товариський матч «Олександрії» з ФК «Каспій». Суперники обмінялися двома забитими голами. Першими відкрили рахунок футболісти «Каспію», вразивши ворота Валентина Гороха на 22 хвилині поєдинку. «Городяни» ж відповіли на 56 хвилині. Героєм епізоду став Андрій Андрейчук, який вдало замкнув передачу від Дениса Устименка, не залишивши голкіперу жодного шансу.

Нагадаємо, що на понеділок запланований ще один спарринг української команди. Олександрійці зустрінуться з данським клубом «Вайле». Початок зустрічі о 16:30 (за київським часом).

ОЛЕКСАНДРІЯ – КАСПІЙ (Казахстан) – 1:1
Андрейчук (56) – ? (22).
Олександрія: Горох (Єрмаков, 46), Мірошниченко, Мельник, Бабогло, Чубатий, Дришлюк, Ситников (Мустафаєв, 46), Калітвінцев, Калюжний, Устименко, Андрейчук.

31 січня 2022 12:22