Сьогодні 19 квітня 2025 р.

Слюбик вирушить на тренувальний збір разом із «Динамо»

20-річний захисник львівського «Руха» Богдан Слюбик пройде перегляд під час зимового тренувального збору у складі «Динамо». 

У суботу, 4 січня, він пройшов медогляд разом із «біло-синіми» у столичній клініці «Добробут». 

5 січня гравець вирушить разом із командою на підготовчий збір до Туреччини. За підсумками перегляду клуб ухвалить рішення щодо доцільності підписання контракту з гравцем. 

Зазначимо, що в поточному сезоні Слюбик провів 6 матчів у складі «Руха» в УПЛ. На його рахунку 3 попередження. У минулому сезоні він зіграв 29 матчів у Премʼєр-лізі, в яких відзначився 4-ма голами та заробив 5 попереджень. Дебютним в УПЛ для гравця став сезон-2022/23 (11 матчів, 2 голи, 2 попередження). Перший матч провів 9 жовтня 2022 року, вийшовши на заміну у грі «Руха» саме проти «Динамо». Має досвід виступів за юнацькі та молодіжну збірні України. 

4 січня 2025 12:01







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 25-й тур. Динамо – Оболонь. Огляд матчу

 

18 квітня 2025 20:49

Україна, 25-й тур. Ворскла – Олександрія. Огляд матчу

 

18 квітня 2025 18:49

Віталій Буяльський підписав новий контракт з Динамо

 

17 квітня 2025 14:15