ТМ. Полісся – Епіцентр 2:2. Динаміка та швидкість

У середу, 17 липня, ФК «Епіцентр» провів заключний контрольний поєдинок, готуючись до нового сезону. Суперник – не простий – «Полісся», яке минулої першості в УПЛ посіло 5 місце і вже 25 липня проведе свій перший єврокубковий матч. Поєдинок відбувся на тренувальній базі «Полісся» неподалік Житомира. І в ньому було забито чотири голи.

Динамічна, швидка та результативна – саме так можна назвати гру, в якій не було переможця. Утім, перший тайм був не за господарями, а за кам’янець-подільським «Епіцентром». Мало того, що кам’янчани змогли першими відкрити рахунок, коли відзначився Євген Запорожець, так ще й до перерви подвоїти свою перевагу – забив Данило Кравчук.

Але в другому таймі досвідченими футболістам «Полісся» вдалося зламати хід поєдинку наприкінці зустрічі. Спочатку Будківський, а потім Назаренко «розписалися» в воротах Чернобая. У підсумку 2:2.

ПОЛІССЯ (Житомир) – ЕПІЦЕНТР (Д2, Кам'янець-Подільський) – 2:2
Будківський (78), Назаренко (83) – Запорожець (20), Кравчук (41).
Епіцентр (стартовий склад): Чернобай, В.Кристін, Мороз, Жмуйда, С.Кристін, Миронюк, Запорожець, Ліповуз, Проців, Беженар, Кравчук. На заміну виходили: Полюлях, Бендера, Павлученко.

17 липня 2024 23:55