Сьогодні 27 червня 2026 р.

«Олександрія» підписала хавбека «Динамо» з досвідом виступів у Європі

Один з лідерів УПЛ «Олександрія» оформив повноцінний контракт із Сергієм Булецою, повідомляє Тransfermark.

Очікується, що вже сьогодні 26-річний хавбек буде офіційно заявлений за нову команду. Угода розрахована на два з половиною роки. Офіційно клуб ще не представив гравця. «Жовто-чорні» заплатили за динамівця 500 тисяч євро.

Нагадаємо, Булеца – вихованець «Динамо». Виступав в оренді за СК «Дніпро-1», «Зорю» та польський «Заглембе». В липні 2024 року був позичений «Лехією», але не зумів закріпитися в команді, зігравши лише у 8 матчах (без результативних дій) і достроково покинув Екстраклясу.

11 березня 2025 19:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00