Сьогодні 27 січня 2026 р.

«Зоря» працює над трансферами Корабліна та Вакули

«Зоря» працює над трансфером півзахисника «Минаю» Тимура Корабліна. Більше того, за інформацією телеграм-каналу «Футбол з вертольоту», ніби всі формальності вже узгоджені й гравець невдовзі приєднається до нової команди.

Напарником Корабліна в луганському клубі може стати його нинішній одноклубник Владислав Вакула. Атакуючий хавбек також веде перемовини з «Зорею», але в цьому випадку виникає більше питань, адже умови контракту ще є предметом торгів і домовленостей.

У минулому сезоні 22-річний Кораблін у складі «Минаю» відіграв 23 матчі в УПЛ, в яких забив чотири голи та віддав дві результативні передачі. На рахунку 25-річного Вакули один забитий м’яч і чотири асисти в 15-ти поєдинках чемпіонату.

2 серпня 2024 22:48







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Михавко: травля Бражка, амбіції Динамо, сім'я, брат-футболіст і ким би був, якби не футбол

 

27 січня 2026 10:30

Шапаренко продовжив контракт із Динамо

 

26 січня 2026 09:00

ТМ. «Динамо» – «Малішева» (Косово). Огляд матчу

 

25 січня 2026 21:14