Сьогодні 10 квітня 2026 р.

Когут: «Відсутність Пономаренка у складі «Динамо» не додає «Металісту 1925» якоїсь додаткової переваги»

Когут: «Відсутність Пономаренка у склады «Динамо» не додає «Металісту 1925» якоїсь додаткової переваги»

Півзахисник «Металіста 1925» Ігор Когут поділився очікуваннями від матчу 23-го туру УПЛ проти «Динамо».

– «Металіста 1925» входить у дуже щільний графік. Наскільки команда до нього готова?
– Я думаю, що команда добре готова до такого графіка. Ми вже проговорювали, що зараз у нас буде такий «боксінг-дей», як то кажуть, гра кожного четвертого дня. Тому емоційно, ментально і фізично, я думаю, що команда готова до такого періоду. Тим паче, майже немає травмованих, і всі в хорошій формі.

– Переглянувши суперників у календарі, як уникнути думок, що цей опонент по силах, а ось з цим доведеться добряче поборотись?
– Це все, як то кажуть, психологія, бо не треба в своїй голові порпатися

Наприклад, за кожну гру дають три очки, і неважливо, ти граєш чи з «Динамо», чи з командою, котра знаходиться десь внизу турнірної таблиці. Тому нам про це нагадують тренери завжди, що за кожну гру дається три очки і неважливо, яке ім’я, який клуб перед нами зараз. Тому в цьому плані, я думаю, що в команди немає таких думок.

– Чим нині сильне «Динамо»?
– «Динамо» завжди сильне.

– А саме це «Динамо»?
– Зараз у них сплав досвіду та молодості. Тому вони амбітні, голодні до перемог. У багатьох це перші ігри в УПЛ. У них ще є ейфорія, вони на бажанні, тому я думаю, бажанням вони й сильні.

– Плюс – немає Пономаренка, який теж отримав червону картку.
– Ну, авжеж, плюс. Людина забивала стільки голів, тому я вважаю, безперечно, для нас це плюс. Але відсутність його не додає нам якоїсь додаткової переваги, і замість нього вийде такий же футболіст, який може вирішувати епізоди.

Ви на гру вийдете без капітана Івана Калюжного, але він у тренувальному процесі, звісно, поруч із командою, допомагає налаштовуватись на поєдинок з «Динамо».
– Так, його ж не відсторонили, він з нами тренується, все добре, допомагає і в роздягальні, і на полі. Всі спілкуємося, всі готуємось, тому його відсутність буде впливати на команду. Але ж є такі моменти, коли треба грати і без капітана.

 

10 квітня 2026 19:45







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 23-й тур. Рух – Колос. Огляд матчу

 

10 квітня 2026 21:42

Україна, 23-й тур. Полтава – Полісся. Огляд матчу

 

10 квітня 2026 17:42

Насичене тренування під градом! Динамо готується до гри з Металістом 1925

 

09 квітня 2026 22:40