Сьогодні 31 липня 2025 р.

«Динамо» – ЛНЗ: ситуація з дискваліфікаціями

У матчі 23-го туру VBET Ліги київське «Динамо» зіграє з черкаським ЛНЗ. Поєдинок відбудеться у понеділок, 8 квітня (початок – о 15:30), на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Перед звітним поєдинком у динамівців немає проблем із дискваліфікованими футболістами. Лише півзахиснику Миколі Шапаренку потрібно буде діяти обережно в майбутній грі, адже в його пасиві три попередження, тож ще одна жовта картка означатиме для нього також пропуск наступного матчу.

У складі ЛНЗ поєдинок пропустить ізраїльський півзахисник Бар Арад, вилучений у попередньому турі в матчі з «Рухом» за два попередження.

Також цілій групі гравців потрібно буде діяти максимально обережно, щоб не заробити дискваліфікацію – це воротар Герман Пеньков, захисники Максим Ковальов та Олександр Насонов, а також півзахисники Віталій Бойко, Денис Олійник та Сергій Шестаков. У всіх по три попередження в пасиві й кожне наступне означатиме пропуск одного матчу.

6 квітня 2024 13:18







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Металіст 1925 – Боруссія М (Німеччина). Огляд матчу

 

22 липня 2025 22:30

Backstage. Фотосесія нової форми Динамо на сезон-2025/26

 

18 липня 2025 14:00

Більше ніж форма. Ігрові комплекти Динамо на сезон-2025/26

 

17 липня 2025 10:00