Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Кривбас – Хуст (Д2) 6:0

Криворізький «Кривбас» провів третій контрольний матч на літніх навчально-тренувальних зборах.

Вже з перших хвилин червоно-білі заволоділи відчутною територіальною та ігровою ініціативою. Але першого голу довелось чекати до середини тайму. Дебелко вдало зіграв на добиванні після удару Семотюка та сейву воротаря – 1:0. До цього гостро пробивали Хомченовський та Задерака, але їх удари цілі не досягли.

«Хуст» грав виключно на контратаках, й після однієї з таких мав забивати, але з хорошої позиції мʼяч пролетів вище воріт. Атаки «Кривбасу» не вщухали: в кінцівці тайму криворіжці відзначились двічі протягом однієї хвилини. Задерака здорово зіграв на дальній стійці після передачі Приходька – 2:0. Й тут же прострілив зліва Дібанго, а замкнув ударом впритул Хомченовський – 3:0.

По ходу другого тайму склад «Кривбасу» оновлювався: виходили свіжі гравці, у тому числі, новачки. І рахунок став просто розгромним. Татарков забивав після прострілу капітана, Хомченовського; Устименко – у порожні ворота після передачі Стецькова; Кораблін після атаки другим темпом та влучним низовим пострілом з района 11-метрової відмітки.

КРИВБАС – ХУСТ (Д2) – 6:0
Дебелко, (27), Задерака (42), Хомченовський (43), Татарков (51), Устименко (64), Кораблін (74).
Кривбас: новачок (новачок, 46), Понєдєльнік (Карпусь, 77),  Бескоровайний (Вілівальд, 46), Стецьков, Дібанго (новачок, 71), Хомченовський (новачок, 71), Приходько (Кілєвий, 77), Татарков (Хобленко, 71), Семотюк (Кораблін, 71), Задерака (новачок, 60), Дебелко (Устименко, 46).

12 липня 2023 20:21