Сьогодні 27 червня 2026 р.

Гецко про матч-відповідь проти Бельгії: «Головне не займатися шикуванням автобусів біля своїх воріт»

Колишній нападник національної збірної України Іван Гецко зробив прогноз на повторний поєдинок Ліги націй з футболу між збірними Бельгії та України, який пройде сьогодні в Генку:

«Звичайно, дуже шкода, що кілька днів тому в іспанській Мурсії українська збірна не довела справу до розгрому. Адже під завісу поєдинку могли забити ще. Проте здобутий гандикап в два м'ячі – це серйозно. І футбольна громадськість не зрозуміє, якщо дозволимо бельгійцям взяти реванш з потрібним рахунком.

Все ж, я схиляюся до того, що українці не програють. Звитяга в Мурсії додала їм впевненості в своїх силах й натхнення. Головне не займатися, як кажуть, шикуванням автобусів біля своїх воріт, хоча бельгійці в рідних стінах намагатимуться тиснути. Важливо діяти організовано й скористатися своїми «козирями»: вміло діяти у відборі в середньому блоці й стрімко контратакувати. Наразі бельгійці вже не тягнуть на рівень топ-збірної».

23 березня 2025 17:49







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00