Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Кривбас – Струга (Північна Македонія) 1:1. І два нереалізованих пенальті

Криворізький «Кривбас» зіграв другий контрольний матч на турецьких зборах. Суперником була «Струга», лідер Вищого дивізіону чемпіонату Північної Македонії.

Поєдинок вийшов бойовим для обох команд. Криворіжці більшу частину ігрового часу володіли територіальною перевагою, але втілити її у гол зуміли тільки на 30-й хвилині, коли Дебелко відзначився своїм першим голом у 2023 році.

У кінцівці тайму «Струга» заробила пенальті, але Ібраімі, до речі, екс-гравець запорізького «Металурга», «Таврії» та «Севастополя», програв дуель Кліщуку. Андрій зіграв майстерно, парирувавши м’яча у правій від себе «шістці». Але на перерву команди все ж пішли за нічийного рахунку. Татарков допустив грубу помилку, скинувши снаряд прямо під удар тому ж Ібраімі на лінію карного майданчика – 1:1.

У другому таймі в складі «Кривбасу» на полі вийшли багато свіжих виконавців. На 67-й хвилині хлопці Юрія Вернидуба заробили пенальті, але Устименко схибив з 11-метрової позначки, влучивши у стійку. До кінця матчу надія українців вирвати першу перемогу в новому році не згасала, але більше голів ми не побачили.

Наступний спаринг «червоно-білі» проведуть 30 січня проти «Дріти» з Косова.

КРИВБАС (Кривий Ріг, Україна) – СТРУГА (Північна Македонія) – 1:1
Дебелко (30) – Ібраімі (44).
На 43-й хвилині Ібраімі (Струга) не реалізував пенальті (воротар).
На 67-й хвилині Устименко (Кривбас) не реалізував пенальті (стійка).
Кривбас: Кліщук – Понєдєльнік (Шевченко, 70), Вернидуб (Бескоровайний, 46), Стецьков, Якімець (Опанасенко, 65) – Задерака (Микитишин, 46), Капич (Кораблін, 70), Татарков (Приходько, 65), Банада (Семотюк, 46), Хомченовський (к) –Дебелко (Устименко, 65).
Струга (стартовий склад): Кйосевскі, Касамі, Радіч, Кріванʼєва, Пере, Укпа, Бойку, Малікхі, Радескі, Шабані, Ібраімі.

27 січня 2023 20:02