Сьогодні 21 січня 2026 р.

Слюбик – гравець «Пардубіце»

21-річний захисник Богдан Слюбик залишає «Рух» і переходить у чеський «Пардубіце». Про це повідомив офіційний сайт львів’ян.

Зазначено, що клуби узгодили трансфер захисника. Фінансові деталі угоди не розголошуються.

Богдан Слюбик приєднався до «Руха» у вересні 2020 року. Відтоді оборонець зіграв у складі «жовто-чорних» 81 матч та забив 4 голи.

Також Слюбик – дворазовий чемпіон України серед юніорів у складі «Руху» U-19 (в сезонах 2021/22 та 2022/23), за який загалом провів 42 матчі та відзначився 5 голами. У Юнацькій лізі УЄФА захисник провів у складі львів’ян 5 матчів.

«ФК «Рух» вдячний Богданові Слюбику за багаторічну співпрацю та професіоналізм. І бажає футболістові успіхів у подальшій кар’єрі.

Особливу подяку футбольний клуб «Рух» висловлює агенту Володимиру Бербеці за професійне та успішне здійснення трансферу, завдяки роботі якого була досягнута ця угода», – говориться у повідомленні.

17 січня 2026 09:44







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Корона (Польща). Огляд матчу

 

20 січня 2026 10:00

Стаємо сильнішими. Динамо провело силове тренування без м'яча

 

19 січня 2026 22:00

Працювали на піску. Динамівці продуктивно позаймалися на узбережжі моря

 

19 січня 2026 14:00