Сьогодні 6 червня 2026 р.

Лукас Тейлор залишив «Полісся»

Бразильський захисник Лукас Тейлор залишив ФК «Полісся» після закінчення терміну дії контракту.

Досвідчений правий захисник приєднався до «вовків» 18 жовтня 2023 року. За цей час Тейлор провів у складі житомирян 33 матчі, відзначився 1 забитим голом та віддав 2 результативні передачі.

Лукас допоміг клубу вперше в історії вийти до єврокубків, а в своєму останньому сезоні у складі «вовків» став володарем бронзових нагород української Прем'єр-ліги.

27 травня 2026 13:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Кудрівка – Агробізнес. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 21:15

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Олександрія – Лівий Берег. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 19:00

Топ-10. Найкращі динамівські голи травня

 

04 червня 2026 19:09