Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Дніпро-1 – Аріс 2:4. Невдалий перший тайм дніпрян

Команда УПЛ «Дніпро-1» провела міжнародний матч проти учасника єврокубків – клубу «Аріс» з Кіпру. Контрольна зустріч відбулася на зборах у Словенії.

У першому таймі команда з Кіпру забила чотири м'ячі. У дніпрян голи провели Олександр Піхальонок та Артем Довбик у другій половині гри. Підсумок матчу – 2:4 на користь кіпріотів.

ДНІПРО-1 (Україна) – АРІС (Лімасол, Кіпр) – 2:4
Піхальонок (55), Довбик (87, з пенальті) – Гоміс (14, з пенальті, 20), Маямбела (21), Мусунда (34).
Дніпро-1 (1-й тайм): Юрчук (Кінарейкін, 32), Адамюк, Логінов (кап), Чоботенко, Картушов, Матюшенко, Лебедєв, Когут, Соловйов, Назаренко, Громов. (2-й тайм): Кінарейкін (Рибак, 63), Бусанелло, Порох, Сваток, Лучкевич, Кононов (Картушов, 71), Сарапій, Рубчинський (Когут, 71), Піхальонок, Горбунов, Довбик.
Попередження: Чоботенко (13), Сарапій (64).

Нагадаємо, що сьогодні дніпряни офіційно залишилися без головного тренера – Йовичевич очолив «Шахтар». А ось дніпрян має очолити Олександр Кучер.

14 липня 2022 21:46