Сьогодні 19 вересня 2024 р.

ТМ. Чорноморець – Нові Пазар (Сербія) 0:2

Одеський «Чорноморець» зіграв третій контрольний поєдинок в рамках підготовки до другої частини сезону.

У порівнянні з першим матчем в Туреччині, Роман Григорчук здійснив одну заміну в стартовому складі. Євген Селін зайняв позицію центрального захисника. Віталій Єрмаков грав лівого захисника, а Зігі Бадібанга повернувся на позицію правого вінгера.

Ближче до середини першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. Ворота Дмитра Непогодова врятувала стійка, а потім стійка вже зіграла за сербів після удару Іллі Путрі.

На другу половину в «Чорноморці» вийшло вісім нових гравців, вже по ходу тайму з'явились Данило Варакута і Станіслав Урсолов, який на лівому фланзі створив зв'язку з Кевіном Кубембою. На 64 хвилині одесити помилились під час виходу в атаку, і футболісти «Нові-Пазар» миттєво за це покарали. Перехоплення в центрі поля, розрізаючий пас і вихід сам на сам з Варакутою. На 78 хвилині серби подвоїли перевагу після відмінно виконаного штрафного удару.

Наприкінці матчу «моряки» створили кілька моментів біля воріт сербського клубу, але рахунок так і не змінився – 0:2.

ЧОРНОМОРЕЦЬ – НОВІ ПАЗАР (Сербія) – 0:2
Гаврич (64), Станойлович (79).
Чорноморець: 12 Непогодов (1 Варакута, 60), 3 Єрмаков, 79 Салюк (29 Білий, 46), 33 Селін (99 Кубемба, 46), 9 Путря (капітан) (11 Штогрін, 46), 8 Задоя (89 Політило, 46), 10 Наумець (23 «перегляд», 46; 31 Черткоєв, 82), 77 Кузик (27 Плакса, 46), 45 Брагару (22 Урсолов, 60), 39 Бадібанга (19 Алефіренко, 46), 17 Юсов (20 Гладкий, 46).
Запасні: 71 Даскалиця, 13 Баранюк.