Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Winter Cup. Ворскла – Верес 0:0 (пенальті – 5:4)

Рівненський «Верес» вдруге на турнірі програє серію пенальті і втрачає шанси на перемогу у BGV Winter Cup – 2023.

До звітного поєдинку команди підійшли із різними турнірними здобутками. Полтавці у стартовому матчі BGV Winter Cup впевнено (не зважаючи на рахунок – 3:2) обіграли естонську «Левадію». «Верес2 натомість поступився «Поліссю» у серії пенальті після 3:3 в основний час.

Саме «Ворскла» створила перший момент сьогодні. Феліпе з близької відстані завершував ударом передачу Руслана Степанюка – Вадим Ющишин зіграв надійно.

Верес відповів. Дмитро Кльоц і Валерій Кучеров дотепно розіграли штрафний, залишивши м‘яча Владу Шараю – той класно пробив низом метрів з двадцяти п‘яти – зовсім трохи неточно!

Цей момент, втім, став останнім від рівнян до перерви. Натомість «Ворскла» мала декілька хороших нагод забити.

Вадим Ющишин спершу у лівому нижньому куті воріт парирував удар потужний низом від Павлюка після затяжної атаки полтавців.

А згодом голкіпер «Вереса» у стрибку відбив удар Руслана Степанюка на виконання з лінії штрафного майданчика!

По перерві гра продовжилася за сценарієм першого тайму. «Ворскла» більше володіла м‘ячем, «Верес» нав‘язував боротьбу і вичікував на свій шанс.

На 60-й хвилині «Ворскла» змарнувала черговий супершанс. Вадим Ющишин у стрибку парирував удар у протихід від Лопеса у дальній кут! Добивання від Руслана Степанюка блокував Роман Гагун!

Цього разу «Верес» відповів! І момент рівнян був чи не найреальнішим з усіх, які на той момент створили команди. Андрій Блізніченко виконав кутовий справа, Олександр Лебеденко виграв позицію і пробив головою – м‘яч влучив у стійку воріт «Ворскли»!

Вже за мить стійка воріт врятувала вже «Верес»! Це Сефері класно пробив з розвороту з лінії штрафного майданчика.

Заключну десятихвилинку матчу своїм сейвом відкрив Павло Ісенко. Голкіпер полтавців потягнув класний удар Геннадія Пасіча після швидкої контратаки рівнян.

Зрештою – 0:0 і гра перейшла у третю на турнірі серію пенальті. Удари з точки краще виконали полтавці. «Ворскла» реалізувала усі п‘ять спроб. У складі «Вереса» п‘ятий удар не реалізував Геннадій Пасіч, програвши свою дуель воротарю.