Результати матчів середи, 1 листопада

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-турнірів, ігор за участю українських команд і легіонерів. Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

Прем’єр-ліга України, матч 5-го туру
18:00   РУХ – ДНІПРО 0:2

Кубок України, чвертьфінал
15:00   ЧОРНОМОРЕЦЬ – ЗОРЯ 4:1

Кубок Англійської ліги, 1/8 фіналу
21:30   ВЕСТ ГЕМ  – АРСЕНАЛ 3:1
             «Арсенал» Олександра Зінченка (2 гра в розіграші КЛ) зазнав поразки. Зінченко вийшов у старті та відіграв 57 хвилин.
21:45   БОРНМУТ – ЛІВЕРПУЛЬ 1:2
            «Борнмут» Іллі Забарного (2 гри в розіграші КЛ) поступився команді Клоппа. Забарний відіграв увесь матч.
            ЕВЕРТОН  – БЕРНЛІ 3:0
            «Евертон» Віталія Миколенка (1 гра в розіграші КЛ) легко пройшов «Бернлі». Миколенко відіграв увесь матч.
            ІПСВІЧ (D2)  – ФУЛГЕМ 1:3
            ЧЕЛСІ – БЛЕКБЕРН (D2) 2:0
             «Челсі» Михайла Мудрика (1 гра в розіграші КЛ) переміг суперника з другого дивізіону. Мудрик участі в матчі не приймав.
22:15   МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – НЬЮКАСЛ 0:3

Кубок Італії, 1/16 фіналу
16:00   ДЖЕНОА – РЕДЖАНА (D2) 2:1 д.ч.
            Господарі мають вирвали перемогу у додатковий час. Руслан Малиновський вийшов на заміну на 97-й хвилині, а на 99-й оформив асист.

13:00   САН-РОКЕ (D4)  – ЖИРОНА 1:2. Кубок Іспанії, 1/64 фіналу
            «Жирона» Артема Довбика і Віктора Циганкова вийшла до наступної стадії турніру. Циганков вийшов в старті, на 75-й хвилині його замінив Довбик, який відзнрачився асистом, коли забивали вирішальний гол.

19:00   КАПФЕНБЕРГ (D2)  – ЛАСК 0:0 (пен. 5:6). Кубок Австрії, 1/8 фіналу
            ЛАСК Максима Таловерова (2 гри в кубковому розіграші) пройшов в чвертьфінал. Таловеров відіграв другий тайм, додатковий час та реалізував свій післяматчевий пенальті.

21:00   БЕВЕРЕН (D2) – ВЕСТЕРЛО 3:1. Кубок Бельгії, 1/16 фіналу
            «Вестерло» Сергія Сидорчука зазнав поразки від представника другого дивізіону. Сидорчук участі в матчі не приймав.

Матчі суперників українських клубів у єврокубках
16:45   ЛЬЄРС (D2) – АНТВЕРПЕН 1:4. Кубок Бельгії, 1/16 фіналу
            «Антверпен», який 28 листопада спробує взяти реванш у «Шахтаря» за поразку в 2-му турі Ліги чемпіонів (2:3), здобув впевнену перемогу в Кубку Бельгії.

20:00   ПАТРО ЕЙСДЕН (D2) – ГЕНТ 1:3. Кубок Бельгії, 1/16 фіналу
            «Гент», який на старті групової стадії Ліги конференцій розійшовся миром із «Зорею» (1:1), і який тепер прийме луганців у останній день осені, досить легко пройшов у наступну стадію Кубку Бельгіїї.