Сьогодні 1 червня 2025 р.

«Рух» виставив на трансфер Альваренгу та Мисика

За інформацією ЗМІ, футболісти друголігового «Руха-2» після повернення з відпустки взяли участь у кількох тренуваннях і сьогодні провели двосторонню гру.

Серед учасників поєдинку був й аргентинський легіонер Фабрісіо Альваренга, якого виставили на трансфер і який вів перемовини з «Чорноморцем». Завтра повинен почати тренуватися з «Рухом-2» й Мар'ян Мисик, якого також виставили на трансфер. Клуб докладає зусиль, аби підшукати їм нові команди.

А ось ще один легіонер-англієць Вів Соломон-Отабор, який не поїхав з «Рухом» на збір до Словенії, поки що займається за індивідуальною програмою в тренажерному залі.

Два гравці «Руха-2» – Руслан Непейпієв та Андрій Столярчук вирушили з основною командою в Словенію. Через травми поки що відсутні Олексій Товарницький та Микита Рогачов.

27 січня «Рух-2» проведе перший в 2024 році контрольний матч – з «Минаєм».

23 січня 2024 23:36







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, плей-оф за УПЛ. Металіст-1925 – Лівий Берег. Огляд матчу

 

01 червня 2025 18:40

Україна, плей-оф за УПЛ. Ворскла – Кудрівка. Огляд матчу-відповіді

 

01 червня 2025 17:20

Україна, плей-оф за УПЛ. Лівий Берег – Металіст-1925. Огляд матчу

 

29 травня 2025 21:00