Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Олександрія – Пюнік (Вірменія) 0:1. Умови диктував захист

У матчі з вірменським «Пюніком» – першим із двох запланованих спарингів «Олександрії» на понеділок – українська команда мінімально поступилася, пропустивши зі стандарту на 12-й хвилині.

Початок зустрічі був за підопічними Руслана Ротаня. Вони, навіть, могли забити вже в дебюті, але з вигідної позиції Артур Авагімян пробив вище воріт. Потім ініціативу перехопили футболісти «Пюніка», і до завершення першого тайму майже весь час домінували на полі, щоправда без моментів.

У другому таймі ситуація змінилась. Тепер вже олександрійці почали грати першим номером. При цьому основна боротьба була зосереджена в центрі поля, а надійний захист обох суперників практично залишив голкіперів без роботи. Тож, остаточний рахунок гри – 0:1.

ОЛЕКСАНДРІЯ (Україна) – ПЮНІК (Вірменія) – 0:1
??? (12).
Олександрія: Шевченко, Логінов, Бондаренко, Цуріков, Мірошніченко, Рибалка, Михайленко, Білошевський, Авагімян, Кожушко, Третьяков.

Нагадаємо, що на понеділок запланований ще один спаринг. О 16:00 команда Ротаня зустрінеться з бронзовим призером Грузії – ФК «Діла» (Горі).

13 лютого 2023 13:44