Сьогодні 9 червня 2026 р.

«Колос» підсилився нападником «Ворскли»

У зимове міжсезоння до «Колосу» приєднався центрфорвард Микола Ковталюк, із яким було укладено річну угоду. Про це повідомляє прес-служба ковалівського клубу.

До цього 29-річний нападник виступав за «Ворсклу», в складі якої за два сезони провів 26 матчів і забив чотири м’ячі.

До Полтави грав за грузинську «Ділу Горі», казахстанські «Шахтар Караганди» й «Акжайик», корейський «Аньянг», грузинські «Динамо» Тбілісі та «Колхеті-1913».

Цікаво, що Ковталюк уже виступав у складі «Колосу». Він дебютував 24 липня 2016 року в грі з «Черкаським Дніпром». Загалом зіграв сім матчів (311 хвилин), та один кубковий поєдинок проти «Вересу».

18 січня 2025 22:35







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

New Balance презентує нову форму ФК «Динамо» Київ сезону 2026/27

 

09 червня 2026 12:00

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Кудрівка – Агробізнес. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 21:15

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Олександрія – Лівий Берег. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 19:00