Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Кривбас – Шериф (Молдова) 2:1

Криворізький «Кривбас» зіграв пʼятий контрольний матч на турецьких зборах. Сьогодні українська команда протистояла тираспольському «Шерифу», досвідченому опоненту, багатократному чемпіону Молдови.

Початок матчу вийшов спокійним. Обидві команди довго придивлялись одна до одної. Тож гра проходила переважно у центрі поля. Ближче до середина тайму «Кривбас» заволодів ініціативою. На 23 хвилині пройшла непогана атака по центру: удар Татаркова заблокували, а ось Якімець пробивав другим темпом у ближній кут – трохи неточно.

Й тут же перший реальний момент: Дебелко отримав мʼяча у воротарському, але з його пострілом дивом впорався Коваль. Криворіжці проводили хороші атаки по всій ширині поля, й на 30 хвилині добився успіху! Атака правим флангом, снаряд підхопив Задерака, змістився ближче до карного майданчика й потужно пробив. Рикошет – мʼяч залетів за комірець Ковалю – 1:0!

Після голу малюнок гри не змінився. Червоно-білі продовжували виглядати цікавіше за досвідченого суперника. Перед перервою – навіть більше. «Кривбасу» вдалось подвоїти рахунок. Флангова подача, блокування удару Дебелку, шкіряний відскочив до Хомченовського, який ударом низом не залишив шансів воротарю – 2:0!

У другому таймі команди оновили склади. «Шериф» трохи вирівняв гру, та зумів відіграти один гол: Бадоло на 69 хвилині після подачі з правого флангу прийняв мʼяча на груди та потужно пробив з близької відстані – 2:1. Суперник заграв активніше попереду, й Сарнавському прийшлось добряче попрацювати у декількох моментах, коли «Шериф» мав усі шанси, аби забити вдруге.

Кінцівка пройшла у атаках з обох сторін, але наша команда зуміла втримати перемогу. Вже завтра червоно-білі проведуть шостий контрольний матч на турецьких зборах проти «Нефтчі» Фергана, Узбекистан.

КРИВБАС – ШЕРИФ – 2:1
Голи: Задерака (30), Хомченовський (43) – Бадоло (69).
Кривбас: Сарнавський, Якімець (Опанасенко, 46), В.Вернидуб (Понєдєльнік, 46), Бескоровайний, Стецьков (Рябов, 76), Задерака (Д. Шевченко, 76), Банада (Семотюк, 76), Татарков (Микитишин, 76), Капіч (Приходько, 76), Хомченовський (Кораблін, 76), Дебелко (Устименко, 76).

8 лютого 2023 16:35