Сьогодні 21 вересня 2024 р.

ТМ. Вісла (Польща) – Зоря 2:3. Перестрілка на користь «мужиків»

«Зоря» під керуванням Патріка ван Леувена провела черговий поєдинок на зборах в Польщі. На цей раз був обіграний один з лідерів Екстракляси - «Вісла».

Суперник команди Патріка ван Леувана дуже вдало розпочав сезон, очоливши таблицю національного чемпіонату після двох турів. Вони і відкрили рахунок у першому таймі на 11 хвилині. «Вісла» заробила пенальті, а Марко Колар переграв Дмитра Мацапуру – 1:0.

Але «Зоря» швидко зуміла забити гол у відповідь. Єгор Назарина став героєм епізоду на 15-й хвилині та прошив воротаря. На 45-й «Зоря» забила ще раз. Круту комбінацію за участі Крістіана завершив новачок клубу В'ячеслав Чурко –1:2.

У другому таймі команди заграли жвавіше, та «Вісла» зрівняла рахунок. Форвард польської команди  Матеуш Левандовські вийшов віч-на-віч з Мацапурою та переграв його дуже легко.

За 10 хвилин український клуб знову вийшов уперед. М'яч опинився в ногах у Нагнойного, а той, ніким не прикритий, переграв голкіпера.

ВІСЛА (Плоцьк, Польща) – ЗОРЯ (Луганськ, Україна) - 2:3
Голи: Колар (11, з пенальті), М.Левандовські (55) – Назарина (15), Чурко (45), Нагнойний (64).
Зоря: Мацапура, Данченко (Алефіренко, 75), Максим Імереков, Снурніцин (Хлань, 46), Вантух (Сміян, 66), Батагов, Назарина (Тлумак, 82), Чурко (Бражко, 82), Крістіан (Михайленко, 75), Кабаєв (Булеца, 46), Гладкий (Нагнойний, 46).

23 липня 2022 15:55