Сьогодні 7 березня 2026 р.

Нестеренко: «Дуже складно з таким «Шахтарем» грати»

Олександрія у напруженому матчі 19-го тура чемпіоната України на своєму полі поступилася Шахтарю з рахунком 0:1. Гру прокоментував наставник господарів Кирило Нестеренко.

«Дуже складно з таким Шахтарем грати. Це лідер, і вони залишились єдиною українською командою у єврокубках. І ми їм бажаємо успіху. Робили все, щоби взяти очки. Не було завдання оборонятися низьким блоком, але Шахтар просто втискає тебе, тому доводиться грати на контратаках.

Удар у штангу? Найкращий момент у матчі. Потрібно більше моментів, щоб набирати очки. Є проблеми з травмами, є проблеми в обороні.

Хочу подякувати вболівальникам. Багато бруду на нас ллється, але ми разом – гравці, клуб та наші фанати», – сказав Нестеренко.

Команда знаходиться у зоні прямого вильоту у Першу лігу.

6 березня 2026 16:17







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Топ-10: найкращі голи Динамо у лютому

 

06 березня 2026 16:00

Україна, 19-й тур. Олександрія – Шахтар. Огляд матчу

 

06 березня 2026 15:59

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 18-го туру

 

03 березня 2026 14:00