Сьогодні 17 червня 2026 р.

«Епіцентр» попрощався з вихованцем академії «Динамо»

Новачок УПЛ «Епіцентр» оголосив про завершення співпраці з 22-річним нападником Іваном Демиденком, який в жовтні минулого року став гравцем команди з Кам’янця-Подільського.

У сезоні-2024/25 Першої ліги вихованець академії київського «Динамо» зіграв у восьми поєдинках, в яких відзначився голом і чотирма гольовими передачами. В поточній кампанії Прем’єр-ліги не грав, жодного разу не потрапивши навіть до заявки.

3 вересня 2025 22:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Знайомимося з новачком Динамо. Як тренується Ілля Ольховий

 

16 червня 2026 23:36

Перше тренування Динамо в Австрії

 

15 червня 2026 23:26

Динамо – в Австрії. Початок літнього збору

 

15 червня 2026 19:33