Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Лівий Берег – Чорноморець 1:0. Україна, 4-й тур. Звіт

Три очки команді Віталія Первака приніс точний удар Андрія Якиміва.

У матчі четвертого туру «Лівий берег» здобув свою першу в історії перемогу в рамках УПЛ, обігравши вдома «Чорноморець» з рахунком 1:0.

Єдиний гол був забитий на 29-й хвилині гри – Олег Синиця зробив скидання під удар Андрію Якиміву, який чудово пробив низом метрів з 15 без шансів для голкіпера одеситів Артура Рудька.

У першому таймі «Чорноморець» запам’ятався голом Петряка, який згодом було скасовано після перегляду VAR – через офсайд. Другий тайм вийшов багатим на моменти з боку обох команд, але чудово зіграв кіпер господарів Максим Механів.

У підсумку, «Лівий Берег» не лише взяв свої перші очки в УПЛ, а й відзначився своїм дебютним голом. У турнірній таблиці три очки дозволили команді піднятися на 12-те місце.

ЛІВИЙ БЕРЕГ – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 1:0