Визначився ще один суперник «Динамо» на австрійському зборі
Визначився ще один суперник київського «Динамо» у контрольних матчах на підготовчому зборі, який цими днями проходить в Австрії.
Як стало відомо Dynamo.kiev.ua, 2 липня «біло-сині» проведуть спаринг з австрійським «Блау-Вайсс Лінц». Минулого сезону ця команда виступала в елітному дивізіоні Австрії, але посіла останнє місце і відповідно вибула до другого дивізіону.
Таким чином, перелік контрольних матчів «Динамо», що залишилися на австрійському зборі, набув такого вигляду:
24 червня: «Динамо» – «Жиліна» (Словаччина)
28 червня: «Динамо» – «Вечиста» (Краків, Польща)
2 липня: «Динамо» – «Блау-Вайсс Лінц» (Австрія)
3 липня: «Динамо» – ЛАСК (Австрія)
Нагадаємо, минулої суботи, 20 червня, «Динамо» провело свій перший спаринг цього міжсезоння – з празькою «Славією» (1:1).
22 червня 2026 20:41