Сьогодні 8 вересня 2024 р.

ТМ. Рух – Домжале (Словенія) 0:3. Розгром до перерви

У дебюті матчу команди обмінялися моментами: спочатку Ванівський здійснив кілька сейвів після ударів у виконанні словенців, тоді як Карабін пробив повз ближню стійку. Також чудову нагоду відзначитись мав Клайвер – голкіпер відбив постріл бразильського легіонера «жовто-чорних». Та все ж саме «Домжале» відкрило рахунок у матчі, а гол забив Колобарич. Після цього Карабін небезпечно бив у дальній кут з меж карного майданчика, втім захисник заблокував цей удар. Та ще до перерви Колобарич відзначився ще двічі та оформив хет-трик.

У другому таймі команди почергово володіли м’ячем, але вже не створювали гострих моментів. Крім того, обидва наставники експериментували зі складом. Наприкінці матчу Клайвер потужним дальнім ударом влучив у поперечину, відтак рахунок у матчі залишився незмінним.

У підсумку, поразка «Руху» з рахунком 0:3. Наступний матч на зборах «жовто-чорні» зіграють проти хорватського «Осієка».

РУХ (Львів, Україна) – ДОМЖАЛЕ (Словенія) – 0:3
Колобарич (16, 36, 40).
Рух: Ванівський, Кітела (Дяк, 51), Товарницький, Слюсар, Савчук, Бойко, ГНП (Денисов, 46), Таллес (Угринчук, 51), Квасниця (Непейпієв, 46), Клайвер, Карабін (Панченко, 46).

13 липня 2024 15:07