Сьогодні 12 червня 2026 р.

Бойко: «Воротар м’яч не контролював, і Пономаренко був першим на ньому»

Ексворотар київського «Динамо» Денис Бойко оцінив епізод у матчі його колишньої команди з львівськими «Карпатами» (0:1) у 22-му турі чемпіонату України зі скасованим голом нападника «біло-синіх» Матвія Пономаренка.

«Складний момент, але найголовніше: м’яч був нейтральним, воротар його не контролював. Він хотів зафіксувати його, але не зафіксував і, зрештою, навіть не намагався його спіймати — він уже атакував цей м’яч, щоб його накрити, заблокувати. Тобто контролю м’яча у воротаря не могло бути.

Те, що я побачив на багатьох повторах, зокрема, через ворота з камери, якою знімав тренер воротарів «Динамо», — це те, що Пономаренко був першим на м’ячі. І що сказали б арбітри, якби Пономаренка збив воротар? На мій погляд, це був би стовідсотковий пенальті, тому що Пономаренко першим грає в м’яч, а воротар іде в нього руками вперед», — сказав Бойко в ефірі YouTube-каналу «Футбол 360».

6 квітня 2026 13:08







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Фінальні слова Олександра Караваєва у Динамо. Захисник звернувся до біло-синьої родини

 

10 червня 2026 19:30

ТОП-10. Найкращі голи Динамо у сезоні-2025/26

 

10 червня 2026 14:00

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Агробізнес – Кудрівка. Огляд матчу-відповіді

 

09 червня 2026 23:00