Сьогодні 15 червня 2026 р.

Повторили рекорд. У чемпіонаті України-2025/26 «Динамо» здобуло шість вольових перемог

Після 5-річної перерви звання самої вольової команди чемпіонату в рекордний 10-й раз в історії дісталося «Динамо». Біло-сині, поступаючись суперникам у ході зустрічі, виграли 6 матчів, повторивши рекорд УПЛ, що належить самим динамівцям (1996/97), «Шахтарю» (1998/99) та «Кривбасу» (1999/00). Кияни зуміли відіграти фору в один м'яч на своєму полі в поєдинках із «Поліссям» (4:1), «Оболонню» (2:1), «Зорею» (3:1) та «Кудрівкою» (3:2), а також у гостях – з тим самим «Поліссям» (2:1). А виїзна перемога біло-синіх над «Кривбасом» (6:5) із відіграшем трьох голів стала повторенням рекорду чемпіонатів України. Тричі виявив характер минулого сезону «Кривбас», двічі – «Зоря».

Загалом в УПЛ-2025/26 було зафіксовано 17 вольових перемог. 8 здобули господарі, 9 – гості. Жодного разу не вдалося відсвяткувати вікторію, програючи по ходу матчу «Олександрії», «Карпатам», «Оболоні», «Поліссю», «Полтаві», «Руху» та «Епіцентру». Лідером за кількістю «безвільних» поразок виявився «Епіцентр», який, ведучи в рахунку, поступився суперникам у трьох зустрічах. У той же час шість клубів – «Олександрія», «Верес», «Колос», ЛНЗ, «Металіст 1925» та «Шахтар» - жодного разу не програли, маючи перевагу в ході гри.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

4 червня 2026 09:46







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Динамо вийшло із відпустки. Кияни пройшли медогляд у столиці

 

13 червня 2026 16:20

Динамо повертається! У ТРЦ Lavina відбулася фан-зустріч футболістів із уболівальниками

 

13 червня 2026 08:30

Фінальні слова Олександра Караваєва у Динамо. Захисник звернувся до біло-синьої родини

 

10 червня 2026 19:30