Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Ворскла – Гурнік (Польща) 1:2. За полтавців відповів потенційний новобранець

За 130 кілометрів від Варшави, місця дислокації ворсклян, учора з’їздили на свій товариський матч «біло-зелені». Їм протистояв міцний середняк і старожил Екстракляси – «Гурнік» Забже.

Віктор Скрипник задіяв у цій грі два різних склади, аби перевірити реальні ігрові зв’язки на полі та потенціал кожного з хлопців.

Єдиний гол за полтавців забив у другій 45-хвилинці потенційний новобранець полтавської команди.

9 липня ворскляни планують провести одразу два контрольних матчі. Імена суперників наразі уточнюються.

ГУРНІК (Забже, Польща) – ВОРСКЛА (Полтава, Україна) – 2:1
Ворскла (1 тайм):
Різник, Яворський, Павлюк, Пердута, Мельничук, Хрипчук, Пуцлін, Козиренко, Сердюк, Кравчук, Степанюк. (2 тайм): Ткаченко, Ізотов, Зайков, Бацула, Крупський, Челядін, Нестеренко, гравець на перегляді, Кулаковський, гравець на перегляді, Черниш.

7 липня 2022 10:34