Сьогодні 7 серпня 2026 р.

Леандро Андраде – гравець ФК «Полісся»

Футбольний клуб «Полісся» уклав контракт із кабо-вердійським вінгером Леандро Андраде. Футболіст переходить до табору «вовків» із азербайджанського «Карабаху» на правах повноцінного трансферу.

Контракт із 26-річним гравцем збірної Кабо-Верде, який також має громадянство Португалії, розрахований до кінця червня 2029 року. Півзахисник виступатиме під номером 11.

Андраде переїжджає до Житомира у статусі чотириразового чемпіона та володаря Кубка Азербайджану. За роки у складі «Карабаху» вінгер став справжнім лідером атаки клубу, провівши 213 матчів, у яких відзначився 60 голами та 61 результативною передачею. Особливо яскравим для хавбека став сезон 24/25, у якому він завоював звання найкращого бомбардира внутрішнього чемпіонату, записавши на свій рахунок 15 забитих м'ячів.

Хавбек має єврокубковий досвід виступів у групових раундах та стадіях плей-оф Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій. Окрім цього, з 2022 року атакувальний гравець викликався до національної збірної Кабо-Верде, у складі якої відіграв 7 матчів та був учасником Кубка африканських націй.


27 червня 2026 13:09







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2026/27. Огляд матчів 1-го туру

 

04 серпня 2026 16:00

Україна, 1-й тур. Шахтар – Кудрівка. Огляд матчу

 

03 серпня 2026 21:59

Україна, 1-й тур. Буковина – ЛНЗ. Огляд матчу

 

03 серпня 2026 18:27