Сьогодні 16 серпня 2025 р.

Педріньо не хоче повертатися ані в «Шахтар», ані в європейський футбол узагалі

24-річний вінгер «Шахтаря» Педріньо має намір продовжувати кар'єру в рідній Бразилії, де він нині на правах оренди захищає кольори «Атлетико Мінейро».

Педріньо не бажає повертатися до «Шахтаря», і взагалі не готовий знову їхати до Європи. Раніше інтерес до хавбека виявляв «Лілль», який домовився з «гірниками» про повноцінний викуп контракту футболіста, але той категорично відмовився від подібної можливості.

Повідомляється, що Педріньо попередив своє оточення, що більше не має наміру повертатися у європейський футбол.

Також хавбек налаштований стати повноцінним гравцем «Атлетико Мінейро», і якщо переговори цього клубу з «Шахтарем» не увінчаються успіхом, то Педріньо має намір спершу дочекатися позиції ФІФА щодо трансферної ситуації навколо війни в Україні, а потім навіть попросити український клуб про дострокове розірвання контракту.

Нагадаємо, «Шахтар» купив Педріньо влітку 2021 року в «Бенфіки» за 18 мільйонів євро, й підписав із бразильцем чотирирічну трудову угоду.

20 січня 2023 14:31







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 3-й тур. Рух – Оболонь. Огляд матчу

 

15 серпня 2025 22:38

Тренування Динамо напередодні матчу з Епіцентром

 

15 серпня 2025 18:02

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 2-го туру

 

12 серпня 2025 20:00