Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Металіст 1925» вийшов із відпустки й готується до вояжу в Іспанію

Зимова відпустка гравців основного складу «Металіста 1925», яка тривала майже місяць, – завершилася. Учора футболісти завітали до однієї з київських консультативно-діагностичних клінік, де пройшли медичний огляд напередодні старту зимових зборів.

Сьогодні та завтра команда проведе тренування в Щасливому, а вже 12 січня вирушить на збір до Іспанії, де в підопічних Младена Бартуловича заплановано проведення семи контрольних поєдинків.

10 січня 2026 12:14







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00