Сьогодні 19 вересня 2024 р.

ТМ. Ягеллонія (Польща) – Рух 1:2

Львівський «Рух» в рамках свого першого товариського матчу літнього міжсезоння обіграв польську «Ягеллонію» з рахунком 2:1. Поєдинок відбувався у Гроєво, що розташоване на Північному Заході Польщі.

Підопічні Леоніда Кучука забили по голу в кожному з таймів. На 39-й хвилині відзначився Марко Сапуга, а на 56-й хвилині перевагу рухівців збільшив до двох м’ячів Василь Руніч.

Щоправда, суху перемогу здобути не вдалося: «Ягеллонія» відквитала один гол в компенсований до другого тайму час.

Відзначимо, що «Рух» повідомляв, що цей матч відбувається з благодійною метою для фінансової підтримки фонду United 24.

Нагадаємо, що львівський колектив прибув до Польщі лише вчора, 8 червня. Наступний суперник команди поки невідомий.

ЯГЕЛЛОНІЯ (Польща) – РУХ – 1:2
Поспішил (90+2) – Сапуга (39), Руніч (56).
Рух (стартовий склад): Паньків – Лях, Холод, Білий, Роман – Федорчук, Підгурський – Бойчук, Сапуга, Руніч – Климчук.

9 липня 2022 15:38