Сьогодні 22 червня 2026 р.

Дулуб: «Маємо грати для воїнів, які зараз в окопах»

Головний тренер «Львова» Олег Дулуб висловився про початок чемпіонату України, а також розповів, що говорив футболістам на перших зборах після тривалої перерви.

«На перших зборах сказав, що все буде добре, перемога буде за нами. Тепер ми повинні грати для тих солдатів, які в окопах, щоб тішити їх.

Війна змушує переглянути ставлення до життя. Ті речі, які здавалися важливими, зараз уже не такі важливі. Сказав футболістам цінувати один одного, спілкуватися. Розпочинаємо підготовку», – сказав Дулуб.

7 липня 2022 17:40







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38